Czym się kierujemy

Co wchodzi w skład kosztów wykonywanej strony internetowej? Zobacz jak jesteśmy w stanie ograniczyć cene realizowanego  projektu.
Sonda

Misja i cele

 Jako grupa programistów i grafików niezrzeszonych w typowej firmie jesteśmy w stanie mocno ograniczyć koszty wykonania strony internetowej.

Stworzenie strony internetowej w stacjonarnej firmie składa się zazwyczaj z:
1. płatności za grafikę przygotowaną przez grafika firmowego;
2. płatności za jej pocięcie przez tzw. FrontEnd'a do standardów XHTML;
3. płatności za pracę programisty, tu zazwyczaj znajdują się najwyższe koszty, ponieważ czas oprogramowania strony jest zwyczajowo najdłuższy.

I wszystko było by fajnie gdyby nie dodatkowe koszty w postaci:
1. prowizja handlowca.
2 amortyzacja sprzętu firmowego.
3. amortyzacja kosztów stałych firmy z biurem w mieście.

Teraz kiedy zdajemy sobie sprawę z tego jak to wygląda warto odpowiedzieć sobie na pytanie: CZY NA PRAWDĘ WARTO AŻ TAK PRZEPŁACAĆ ?!

Oczywiście że nie! Twój koszt u nas składa się w 100% z pracy grafika i programisty. Nie doliczamy żadnych prowizji, nie posiadamy biura, nie utrzymujemy zbędnych pracowników, czyli osób, które finalnie, znacząco zawyżają koszt produktu. My na dzień dobry OBNIŻAMY KOSZT Twojej nowej strony o 50%, jednocześnie ZWIĘKSZAJĄC JAKOŚĆ produktu.

Nie musisz się bać o to czy to prawda. Na co dzień pracujemy w najlepszych Wielkopolskich firmach informatycznych i studiach graficznych co dobitnie świadczy o naszym profesjonalizmie.

Zastanów się więc czy warto przepłacać za wątpliwej jakości kawę, zwyczajowo podawaną klientowi w typowych firmach. Jeżeli jednak masz takie samo zdanie jak my chętnie podejmiemy współpracę i zaproponujemy Ci cenę, której nie da Ci prawdopodobnie żadna inna firma. Wyobrażasz sobie swoją stronę z dedykowaną,unikalną,tworzoną na zamówienie grafiką i nowoczesnym CMS'em (żadne Joomla'e! czy Drupale) nawet za 800 zł ? MY TAK !