Nasza grupa

Poznaj lepiej ludzi tworzących nasz zespół. Zobacz czym kierujemy się w swojej pracy. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.
Sonda

Zespół quaCMS

Nasz zespół tworzą ludzie od lat zajmujący się projektowaniem stron internetowych. Mimo, że każdy z nas pracuje w innej firmie związanej z branżą informatyczną, nie stanęło to na przeszkodzie stworzenia czegoś wspólnie. W koncu to my, pracownicy firm informatycznych tworzymy oprogramowanie i grafike :-)

 
Naszym celem było zaprojektowanie systemu, który w pełni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Drugą kwestią było zebranie w zespół ludzi związanych wyłącznie z projektowaniem stron internetowych. Dlaczego? Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, ze rozmawiając na temat stron www, z handlowcem tak na prawde rozmawiamy z kims kto ma do głowy wbite kilka regułek, których czesto nawet nie rozumie. Jego jedynym celem jest sprzedaż nie zaś zadowolenie klienta i mowienie mu prawdy. My jako ludzie projektujący strony www od lat jesteśmy w stanie zapewnić państwu rzetelną informacje na temat rzeczy zwiazanych z tą branża. Pracujemy dla siebie, dla ludzi którzy wnoszą coś do projektu a nie tylko "są" i tworzą koszty, które zawsze odbiją sie na ... no właśnie.
 
My NIE wciśniemy Ci kitu tylko dlatego że się na tym nie znasz, chcemy abyś był zadowolony z produktu który Ci dostarczymy. Zdajemy sobie sprawę z tego że w ten sposób budujemy swój wizerunek i sprawiamy, że przy pierwszej możliwej okazji polecisz quaCMS a nie konkurencyjne, czesto gorsze a droższe produkty.
 
Chcesz sam ocenić nasze możliwości? Przekonać się na co nas stać i co możemy Tobie zaoferować? Zapraszamy do modułu realizacje. To tam odnajdziesz część stworzonych przez nas projektów, a także możesz przekonać się nad czym obecnie pracujemy. Kolejnym sposobem jest ocena naszego systemu quaCMS. Zapraszamy do skorzystania z wersji testowej panelu administracyjnego. Jeśli wolisz kontakt osobisty odwiedź zakładkę kontakt. Żaden e-mail czy telefon nie pozostanie bez odpowiedzi.