Projektowanie stron internetowych

Postaw na wizerunek swojej firmy w internecie. Nasz zespół stworzy dla Ciebie stronę internetową z indywidualną szatą graficzną. Poznaj naszą grupę.

Sonda

Kilka słów o nas

Zespół tworzony przez ludzi dla ludzi.

Wiemy jak ważny jest wizerunek każdej firmy. Kluczowe znacznie ma pierwsze wrażenie wywołane na klientach. Wielokrotnie to właśnie od niego zależy rozpoczęcie współpracy. Tym bardziej, gdy naszym celem jest pozyskanie nowych klientów za pomocą Internetu. Tutaj użytkownicy oceniają serwisy wizualnie, a także łatwość poruszania się po nich.

Będąc zespołem tworzącym strony internetowe stoimy jakoby po obu stronach barykady. Jednocześnie pragniemy zainteresować Państwa swoimi realizacjami oferując jak najlepszy produkt, a także swoje usługi. Z drugiej strony projektujemy serwisy i witryny internetowe, które stają się wizytówkami Państwa firm. Dzięki temu mamy jeszcze większą motywację, by zaoferować produkt jak najlepszej jakości. Nie muszą Państwo wierzyć nam na słowo. Przed rozpoczęciem współpracy zachęcamy do przetestowania naszej oferty. To najlepszy sposób oceny kupowanej usługi.

Musimy pamiętać, że każda strona internetowa ma dwie strony medalu. Jedna to to co chcemy by widział każdy użytkownik Internetu. Mamy tutaj namyśli m.in. ciekawą grafikę, łatwe poruszanie się po witrynie, a także czytelną nawigację, czyli wszystko to co ocenia nasz odbiorca. Druga stron medalu dotyczy zarządzaniem stworzonej przez nas strony. Wielokrotnie można się spotkać z panelami administracyjnymi, które są bardzo ograniczone lub są mało czytelne dla ich użytkowników. Po kupieniu takiego produktu mamy mało możliwości ingerowania w już w stworzoną stronę internetową. Celem naszego zespołu było zaoferowanie klientom czegoś nowego. System quaCMS posiada nie tylko intuicyjny panel administracyjny, ale także umożliwiający wiele dodatkowych modyfikacji na stronie.

Chcąc zaistnieć wśród tak wielu serwisów internetowych wiemy jak ważną rolę odgrywa obecnie pozycjonowanie stron. Mimo, że sami nie oferujemy tej usługi, podczas tworzenia systemu quaCMS opieraliśmy się na wskazówkach dla Webmasterów Google. Dzięki temu oferowany panel administracyjny posiada moduł SEO, który na pewno ułatwi prace optymalizacyjne strony. Oprócz niego umożliwiamy Państwu dostęp do kluczowych plików witryny, by móc swobodnie je modyfikować. Również podczas projektowania każdej strony staramy się stosować do ogólnych zaleceń, by powstała witryna była przyjazna dla robotów wyszukiwarek.

Chcielibyśmy jeszcze raz podkreślić, że naszym celem jest zaoferowanie Państwu wysokiej klasy produktu wraz z jak najlepszą obsługą. Zależy nam na tworzeniu stron internetowych, które w pełni odzwierciedlą Państwa firmę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i panelem systemu.