Intuicyjny panel administracyjny

Dowiedz się więcej na temat systemu quaCMS z intuicyjnym panelem administracyjnym, na którym opieramy projektowane przez nas strony internetowe.
Sonda

Projektowanie stron WWW

System quaCMS to intuicyjny panel administracyjny dla stworzonych przez nas stron internetowych, posiada tradycyjny panel administracyjny z listą modułów do zarządzania stroną www. System zbudowany jest modułowo przez co rozbudowywanie go nie sprawia żadnych problemów i trwa wyjątkowo krótko.

System jest także mocno zabezpieczony przed niepożądanym wtargnięciem osoby trzeciej na naszą stronę internetową, zastosowano filtracje wszystkich danych, które przychodzą z formularzy i podwójne sprawdzanie uprawnień osoby, która jest zalogowana do panelu naszego serwisu. System pozwala także przydzielać indywidualnie prawa do edycji poszczególnych części panelu różnym użytkownikom. Każdy ruch, administratora jest indywidualnie odnotowywany i zapisywany w jego historii co pozwala na kontrole osób, które zajmują się naszą stroną www. W tle działa także moduł backup’ujacy dane, system taki pozwala na przywrócenie np. poprzednich wersji tekstów, które zostały zmienione na stronie w czasie użytkowania, a także pełnych wpisów, np. aktualności,użytkowników,zdjęć itd. Do każdego wpisu,treści na stronie www możemy osobno dodawać zarówno grafiki jak i pliki do ściągnięcia. W przypadku grafik możemy je także dowolnie kadrować co pozwala na wrzucenie dowolnej grafiki, a nie jak w przypadku wielu CMS’ow tylko takiej o konkretnych rozmiarach. Możliwość dołączenia watermark’a do zdjęcia sprawi ze nikt nie skorzysta z naszych grafik do swoich celów. System jest także bardzo przyjazny dla pozycjonerów, którzy w przyszłości będą sprawiać ze Państwa strona internetowa podniesie się w rankingach wyszukiwarek (np. Google). Indywidualne SEO pozwala na dostosowywanie nagłówków (title, description, keys) do aktualnie oglądanej podstrony. Innowacyjny moduł kontaktu pozwala na bezpośredni i natychmiastowy kontakt z pomocą techniczną w przypadku problemów z obsługą lub działaniem panelu, w tym wypadku wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę i zadać pytanie korzystając z formularza. Odpowiedź po chwili pojawi się w panelu z listą Państwa pytań z adnotacją „odpowiedziane”.

W czasie globalizacji wiemy ze firmy inwestują już nie tylko w danym kraju, ale także starają wyjść po za granice państwa, w którym się znajdują. Dlatego system quaCMS posiada możliwość dodawania kolejnych wersji językowych i tłumaczenie tekstów stałych na nowo dodane języki, ilość języków jest NIEOGRANICZONA. System w miarę wprowadzania nowości i usprawnień jest automatycznie update’owany do nowej, bardziej funkcjonalnej wersji, z automatu są też wprowadzane pytania i odpowiedzi do działu pomoc. Zakładka ustawienia pozwala dodatkowo na definiowanie dozwolonych typów plików, które są wprowadzane do systemu, a także serwera SMTP do wysyłania maila (jeżeli np. nasz serwer ma wyłączoną obsługę wysyłania maila). Możliwość włączenia cachowania zapytań pozwoli na znacznie przyspieszenie działania systemu, przez co strona internetowa otwierać będzie się znacznie szybciej.